.

.

Елементи женски плус големина Виножито печатење на макси фустан

Елементи женски плус големина Виножито печатење на макси фустан

DEN 3.33
Износ

Со поп-боја, појас за дефинирање на половината и трендовски кимоно ракави, максимален фустан со отпечатоци од виножито од елементите, го одржува вашиот секојдневен изглед без напор шик. Моделот е 5'11 "и носи големина 14/16. Должина на глуждот. V-Neckline; Maxi фустан. Краток, кимоно ракави. Ремен за само-вратоврска; странични парчиња. Сите печатени. Eloquii Elements Rainbow Print Maxi фустан за жени со плус големина. Елоквии елементи - секојдневна мода по чувство на добри цени.

R

Им се допаѓа и на купувачите