.

.

Женски Кафтан Памучни Шорцеви Ракав Обичен Касаул Преголем Макси Долг Фустан Од Кошула

Женски Кафтан Памучни Шорцеви Ракав Обичен Касаул Преголем Макси Долг Фустан Од Кошула

DEN 383.84
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92 Должина : 114см/44.88" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 88см/34.65" Должина : 115см/45.28" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 92см/36.22" Должина : 116см/45.67" Големина : ХЛ САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 96cm/37.80" должина : 117cm/46.06" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 100cm/39.37" должина : 118cm/46.46" ГОЛЕМИНА : xxxl Сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 104cm/40.94" должина : 119см/46.85" Женски Кафтан Памучни шорцеви ракав обичен касаул преголем МАКСИ ДОЛГ ФУСТАН ЗА КОШУЛА ве МОЛИМЕ проверете Ја Табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал : 25% Памук, 75% Полиестер. Совршен избор за сите сезони. Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти. Прилики : Забава, Отворено, Плажа. Лесно се совпаѓа со различен стил на облека или надворешно носење. Информации за производот : Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Модно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Повод За Облекување : Секојдневно, Далиј. Сезона : Лето/Aut/Пролет. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.

R

Им се допаѓа и на купувачите