.

.

Обични Фустани За Жени Мода Лето Секојдневен Удобен Цветен Принт Памук Без Ракави Со Џебен Фустан На Плажа За Жени Разнобоен Л

Обични Фустани За Жени Мода Лето Секојдневен Удобен Цветен Принт Памук Без Ракави Со Џебен Фустан На Плажа За Жени Разнобоен

DEN 168.80
Износ

Моден Летен Секојдневен Удобен Памук Без Ракави Без Ракави Со Џебен Фустан На Плажа За Жени. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 85% Памук, 15% Линенколори : Мултиколорзиза : Должина На Ракавот : Должина На Фустани Без Ракави : Стил На Максидрес : Максинеклин : Халтерпатер : Печатен Стил : Слободно Време, Боемски, секојдневен,лабав, сексисезона : Пролет, Лето Повод : Секојдневен, вокација, вклучен е пакет со датуми : 1 Еез Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Женски Летни Фустани Без Ракави ;Макси Летни Фустани ;Фустани За Жени 2023 година. летни фустани за жени 2023 трендовски. Халтер Макси;Одмор Печатени Летни Фустани. Моден Летен Секојдневен Удобен Памук Без Ракави Без Ракави Со Џебен Фустан На Плажа За Жени. Женски Фустани ; летни фустани за жени; женски летни фустани.

R

Им се допаѓа и на купувачите