.

.

Божиќни Фустани За Жени Обични Новогодишни Елки Печатени Гроздобер Коктел Фустан Со Кратки Ракави Божиќен Раширен Полите Замав Партија Макси Фустан На Дозвола

Божиќни Фустани За Жени Обични Новогодишни Елки Печатени Гроздобер Коктел Фустан Со Кратки Ракави Божиќен Раширен Полите Замав

DEN 223.84
Износ

Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114cm/44. Слободно спарете го со секое парче облека во вашиот плакар за привлечен дневен изглед.52 "Ракав : 18.72 " Големина : XXL Големина. Нега на облека : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода и сушење на линијата.68" Рамо : 43см/16.80" Ракав : 17. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40. Постои одредена помош за да ве заштити од несаканите ефекти НА УВ зраците врз кожата и да обезбеди дополнителна заштита од weather.89 "Рамо : 37см/14.Различни бои и големини за избор, не само што можете сами да го носите секојдневно, туку и како подарок за вашите пријатели и семејство, сигурен сум дека ќе им се допадне многу. Дизајн на облека : макси фустан со кратки ракави на вратот на Екипажот, фустан со рушен раб на корсет, новогодишна елка/дедо мраз/снешко/снегулка/елен дизајн за печатење, покажете го вашиот секојдневен стил на слободно време, едноставен, но не наметлив.88 "ракав : 19cm/7.22" Должина : 137см/53. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.16 "Ракав : 18см/7.15 " Големина : Л Големина.57" Половината : 80см/31.51" облека материјал : овој женски фустан е изработен од 95% полиестер и 5% спандекс ткаенина, мека и удобна, погодна за повеќето ЖЕНИТЕ ДА НОСАТ.Нашите женски фустани се супер достапни, па дојдете да додадете одличен изглед на прифатливи фустани во вашиот плакар! Земете ги рацете на еден сега!EGNMCR Божиќни Фустани За Жени Обични Новогодишни Елки Печатени Гроздобер Коктел Фустан Со Кратки Ракави Божиќен Лулашки Со Полите Макси Фустан На Клиренсматеријалот на облеката е пријателски за кожата и удобен, нема да предизвика непријатност или товар на вашата кожа, ќе ви овозможи да уживате во удобноста да бидете опкружени со мека додека го задржувате чувството на извонредност. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Не избелувајте.28" Рамо : 40см/15.Ве молиме Запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода и сушење на линијата.94 " Големина : XL Големина.48" Рамо : 41.58" Должина : 139cm/54.34 "Половината : 98cm/38.94" Должина : 141см/55.големина : Големина : И Големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите