.

.

Женски Фустан Мода Обичен Елек Боемски Принт Без Ракави Лабав Резервоар Голем Фустан, Разнобоен, ХХХЛ

Женски Фустан Мода Обичен Елек Боемски Принт Без Ракави Лабав Резервоар Голем Фустан, Разнобоен, ХХХЛ

DEN 239.84
Износ

Женски Моден Секојдневен Елек Боемски Отпечаток Без Ракави Лабав Резервоар Голем Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјал : 25% Памук, 75% Полиестер. Совршен избор за сите сезони. Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти. Прилики : Забава, Отворено, Плажа. Лесен за различен стил на облека или надворешно носење. Информации за производот : Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Модно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Фустан Големина Сад Велика БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина XXXL 14 18 44 112cm/44.09" 91cm/35.83" Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 112см/44.09" Должина : 91см/35.83" Табела Со Големини : големина : Хс Сад : 2 Велика британија : 6 Еу : 32 Биста : 84см/33.07" должина : 82см/32.28"ГОЛЕМИНА : с сад : 4 велика британија : 8 еу : 34 биста : 92см/36.22" должина : 86см/33.86"ГОЛЕМИНА : М САД : 6 велика британија : 10 еу : 36 Биста : 96см/37.80" Должина : 87см/34.25"големина : Л Сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 Биста : 100см/39.37" Должина : 88СМ/34.65"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 104см/40.94" ДОЛЖИНА : 89СМ/35.04"големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 Биста : 108см/42.52" Должина : 90см/35.43"големина : хххл Сад : 14 Велика Британија : 18 еу : 44 биста : 112см/44.09" ДОЛЖИНА : 91см/35.83"големина : ххххл сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 БИСТА : 116СМ/45.67" должина : 92см/36.22"Големина : Xxxxl Сад : 18 Велика Британија : 22 Еу : 48 биста : 120cm/47.24" должина : 93cm/36.61"големина : xxxxxl САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 еу : 50 биста : 124cm/48.82" должина : 94cm/37.01" МАТЕРИЈАЛ : ПОЛИЕСТЕР. Подарок : можете да го купите ова како одличен подарок за одмор или годишнина за вашата сопруга, мајка, ќерка или пријателка. Карактеристики : Еластичен, секојдневен стил, средна должина, еластичен струк, необложен, фустан на плажа, совршен за лето, пролет и fall. Повод : Плажа/одмор/забава/шопинг/работа/отворено/семејство/свадба/шопинг. Постојат многу цврсти бои и печатени фустани од кои можете да изберете. Додадете во вашата листа на желби. Нега на облека : миење или миење раце во машина за ладна вода, природно сушење на воздух, избегнувајте изложување на сонце. По продажба : Висок квалитет и добра услуга! Ако не сте задоволни со производот, слободно контактирајте не, ние ќе го решиме проблемот за вас што е можно поскоро.

R

Им се допаѓа и на купувачите