.

.

Женски Кадифе Долг Фустан V Вратот Мека Елегантна Новогодишна Ноќ Облека Дама Долги Ракави Макси Замав Вечер Наметка

Женски Кадифе Долг Фустан V Вратот Мека Елегантна Новогодишна Ноќ Облека Дама Долги Ракави Макси Замав Вечер Наметка

DEN 511.84
Износ

Прилики : нашиот фустан погоден за плажа, гостин на свадба, вечерна забава, коктел, клуб, одмор, чајна забава,тушеви за бебиња, секојдневно секојдневно носење. Подароци За Жени/Девојки : Фустани За Жени, Облечен Секојдневен Удобен Долг Ракав/Краток Ракав/без Ракави/камизола фустан совршен за вашите одмори, ноќ за состаноци, облека за клубови, одмор, состаноци, новогодишна ноќ, дипломирање, свадба, забава и други активности!.

R

Им се допаѓа и на купувачите