.

.

Номени Жени Обичен Цврст Фустан V-Вратот Краток Ракав Неправилен Лабав Долг Фустан

Номени Жени Обичен Цврст Фустан V-Вратот Краток Ракав Неправилен Лабав Долг Фустан

DEN 271.84
Износ

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џојбај. Жени Обичен Цврст Фустан V-Вратот Краток Ракав Неправилен Лабав Долг Фустан Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : Специјален Ракав/V-вратот/неправилен дизајн на Спојување изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Пролет/Лето/Fall Пол : Женски Стил : Дневен/Секојдневен/Материјал За Плажа : Тип На Полиестерска Шема : должина На Цврст Ракав : Деколте Со Кратки Ракави : Должина На Вратот : Долга Декорација : Силуета На Полите : Лабаво што добивате : 1 Х Фустан Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиена Големина Биста Должина НА Ракавот НА Рамото XXL 108см/42,52" 45см/17,72" 25см/9,84" 114см/44,88" Големина : ххл Биста : 108см/42,52" рамо : 45см/17,72" ракав : 25см/9,84" должина : 114см/44,88" изработен е Од Висококвалитетни Материјали,Доволно Издржлив за ВАШЕТО СЕКОЈДНЕВНО носење. Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни. Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Стил : Секојдневен,моден.

R

Им се допаѓа и на купувачите