.

.

Базиреј Сарафан За Жени Фустани Без Ракави Женски Цветни Квадратни Фустани Со Деколте Сина 5XL

Базиреј Сарафан За Жени Фустани Без Ракави Женски Цветни Квадратни Фустани Со Деколте Сина 5XL

DEN 431.84
Износ

Тип на ставка : Сарафан За Жени . Пол : Жени Жена,Дами,Дама,Женскиматеријал : Полиестеркол : Розова,Небесно Сина,Жолта Облека Должина : Макситичност : Умерен Стил : Секојдневна,Улична Мода,Стил На Препи, Бохо Стил. Сезона : Пролет, Лето,Autмокација : Далиј,Забава,Одмор,Секојдневен,Патување,Одмор,Песочна Плажа. Нега на облека : Рачно перење ,миење машини и сушење на суво,не користете пакет за белило вклучени : 1 Еез Фустани. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Овие женски фустани се изработени од Полиестер,меки,еластични и лесни удобни за допир и носење. Цветни /Без Ракави/Квадратно Деколте/Макси/Фустан За Сонце Женски Фустани/ го прави овој фустан едноставен, но елегантен и елегантен, лесен за покажување на вашата уникатна личност. Натпревар : Лесен за спарување со чанти, ѓердани, клинови потпетици за да ја покажете вашата уникатна убавина. Погоден за забава,шопинг, надвор, дома и многу еднобојни и цветни фустани достапни за ваш избор. Обезбедете стилско и кул летно искуство.

R

Им се допаѓа и на купувачите