.

.

Жените Без Ракави Бохо Плажа Сарафан Халтер Вратот Гроздобер Полка Точки Партија Вечер Топката Наметка Макси Долг Фустан Лето

Жените Без Ракави Бохо Плажа Сарафан Халтер Вратот Гроздобер Полка Точки Партија Вечер Топката Наметка Макси Долг Фустан Лето

DEN 335.68
Износ

+Совети : Табелата Со Генерички Големини не е нашата големина. Ве молиме Внимателно Погледнете Ја Нашата Детална Табела Со Големини На Втората Слика Пред Да Ја Купите. Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Бохо Долг Макси Фустан, Летна Плажа Секојдневен Фустан За Забава Со Топка. Тип На Шема : Печатење На Точки. Боја : Бела, Жолта, Зелена, Црна(Опционално). Големина : S,M,L,XL, 2 XL, 3 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 80% Полиестер 20% Спандекс. Деколте : Вратот На Екипажот/Вратот На Оглавникот. Должина : долго. Должина На Ракавот : Без Ракави. Сезона : Пролет, Лето,Aut,Fall, Зима. Прилики : Спиење, Дома, Секојдневно, Секојдневно, Патување, Одмор, Забава, Секојдневно, Состаноци, Вечер, Коктел,Клуб,Работа,Ноќен Клуб,Свадба итн. Карактеристики : . 1. Женски летен бохо сарафан е изработен од материјал со полиестер и спандекс. Тоа е дише и мека ткаенина, не гледам преку. 2. Жените без ракави халтер вратот макси долг фустан, со халтер екипажот вратот, секси летен фустан, основни лабава облека, секси партија клуб, полка точка печати долг фустан. 3. Долг фустан За Лето, датум, плажа, одмор, одмор, коктел, забава, клуб, вечер, секојдневен, секојдневен живот, работа, канцеларија, шопинг. Содржина На Пакетот : . 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ● Мека лесната ткаенина што дише ве тера да се движите послободно без никакво затнато. ●Моден Стил●женски летни бохо фустани за сонце, долг фустан за забава со топчести фустани се дизајнирани со печатење со точки, усогласени со модерен врат на оглавникот ,вратот на екипажот,секојдневна верзија, совршено ретуширајте го вашиот body.It може да се носи во секое време и е лесен за носење и полетување. €СОВРШЕН ПОДАРОК_ резервоарот блузи течни долги макси фустани, секојдневен стил, така што ќе го најдете совршениот фустан со топчести фустани од нашата табела со големини. Совршен подарок за вашата мајка, љубовник, пријатели На Божиќ, Нова година, Брачна Ноќ, денот на Вљубените или нивниот роденден. ®Прилика : женски бохо плажа долг фустан е погоден за секојдневно секојдневно носење и активности на отворено,како што се homewear,party,beach,dating,cocktail,pregnancy,work,traveling,office,work,ball,gown,club,night,shopping,loungewear,etc.

R

Им се допаѓа и на купувачите