.

.

Финелилав & Под Фустани Секси Летни Фустани За Жени Трендовски А-линија V-Вратот Долг Ракав Долг Сина М

Финелилав & Под Фустани Секси Летни Фустани За Жени Трендовски А-линија V-Вратот Долг Ракав Долг Сина М

DEN 3.33
Износ

Жени Мода Еднобојна Секси Чанта Против Вратот Торба Колк Долги Ракави Фустан Жени Мода Еднобојна Секси Чипка Против Вратот Торба Колк Долги Ракави Фустанкарактеристики : Карактеристики : Секојдневен фустан ,Тенок фитдрес,Фустан За Забави,Сруфли,Фустан Со Завој Со Ремен,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, есенска и летна секојдневна Блуза.Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.Специјалниот дизајн На Фустан со Тенок фит го прави посекси и попривлечен за носење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека сите се наменети За азиски фигура,што значи дека ќе биде помал од нормалниот Европски. Подароци За Сопругата. Финелиљубов 20 & Под Фустани Секси Летни Фустани За Жени 2023 Трендовски А-линија V-Вратот Долг Ракав Долг Син М. Слим. Кревање Задник. Биста : 90см/35.43" Должина : 84см/33.07"Биста : 95см/37.40" Должина : 85см/33.46"Биста : 100см/39.37" Должина : 86см/33.86"Биста : 105см/41.34" Должина : 87см/34.25"Биста : 110см/43.31" Должина : 88см/34.65".

R

Им се допаѓа и на купувачите