.

.

Фустан За Жени Пролет И Лето V-Вратот Крст Полка Точка Цветни Фустан Со Чипка Фустан

Фустан За Жени Пролет И Лето V-Вратот Крст Полка Точка Цветни Фустан Со Чипка Фустан

DEN 516.64
Износ

Женски Пролетен И Летен В-Врат Крст Полка Точка Цветен Фустан со Чипка Фустанд детали за Производот Женско Модно Копче Летна Приморска Прашка Без Ракави V - Врат Еднобоен Секојдневен Фустанкарактеристики : 1.Еден Е Симпатичен Фустан, може да биде подарок за претстојните .Забавна идеја. Одличен Фустан за забави! Голем подарок за СИТЕ.2.Полиестерот и Спандексот прават да се чувствувате меко и удобно.машина и рачно перење,површината без никакви додатоци.Мек и дише материјал, уникатен дизајн и удобен за носење.3.Повод : Добро За секојдневен,секојдневен или тренингот користете Костум За Пролет/Лето /umn.4.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан.5.Ве молиме љубезно проверете ја сликата за деталите за големината пред да ја купите. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, информации за производот за благодарност : Сезона : Есенски Пол : Женска Прилика : Секојдневен Материјал : Полиестердекорација : Должина На Необлекување : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Каузалност што добивате : 1свомени Dress Size Bust Waist Length S82cm/32.28"68cm/26.77"95cm/37.40"M88cm/34.65"74cm/29.13"96cm/37.80"L95cm/37.40"80cm/31.50"97cm/38.19"XL104cm/40.94"86cm/33.86"98cm/38.58" Size : SBust : 82cm/32.28"Waist : 68cm/26.77"Length : 95cm/37.40"Size : MBust : 88cm/34.65"Waist : 74cm/29.13"Length : 96cm/37.80"Size : LBust : 95cm/37.40"Waist : 80cm/31.50"Length : 97cm/38.19"Size : XLBust : 104cm/40.94"Waist : 86cm/33.86"Length : 98cm/38.58" Табела Со Големини : Големина : С биста : 82см/32,28" Половината : 68см/26,77" Должина : 95см/37,40"Големина : М Биста : 88см/34,65" Половината : 74см/29,13" Должина : 96см/37,80"Големина : Л Биста : 95см/37,40" Половината : 80см/31,50" Должина : 97см/38,19"големина : xl биста : 104см/40,94" половината : 86см/33,86" должина : 98см/38,58" растеглив материјал : овој макси Фустан е изработен од 95% полиестер,5% Спандекс, еластичен, удобен и Пријателски За кожата, Но не се гледа, удобен за носење. Карактеристики : Истегнување, Секојдневен стил, Без Ракави, Тркалезен врат, над должината на коленото, Еластична на половината, Не обложена, фустан на плажа, совршен е за лето, Пролет и fall. Повод : Плажа/Секојдневен / Забава/Шопинг / Работа / Надвор/Дома/Свадба/Шопинг/Боемски стил. Многу еднобојни и цветни фустани достапни за вашиот избор. Додадете во вашата листа на желби. Стил на совпаѓање : можете да одговарате со ѓердан, обетки, накит, високи потпетици, клинови, чанта, кожна чанта или други колекции, создавајќи елегантен изглед. Макси бодикон фустанот е совршен за матурска, свадба, забава, коктел, вечер, топка, вечера и други свечени или полуформални прилики во сите сезони. Нега на облека : Рачно перење одделно во ладна вода/машинско перење со вреќа за перење/закачете суво/не избелувајте/не сушете се.

R

Им се допаѓа и на купувачите