.

.

Каич Партија Фустани За Жени Женски Краток Ракав Цветни Високо Ниско V-Вратот Тече Партија Краток Ракав Макси Фустан Сина, XXL

Каич Партија Фустани За Жени Женски Краток Ракав Цветни Високо Ниско V-Вратот Тече Партија Краток Ракав Макси Фустан Сина, XXL

DEN 2.00
Износ

Женски Ѕвездени Тул Подуени Ракави Матурски Фустани Свечени Вечерни Тоалети Со Сплит Долг Фустан За Жени Свадба Гостинпол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Рибна Опашка. Стил : Секојдневен. Јака : V-Вратот. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Полиестер/Спандекс, Ткаенината Е Еластичност,Еластична, Удобна. А-Линија, Бодикон, Половината За Завиткување, Висок Струк,Сплит Полите На Сирена,Возбуда,Цврста Боја, Долга Должина,. Совршено Одговара За Сите ПриликиСвечена, Вечерна Матура, Забава, Свадба, Коктел, Ноќен Клуб, Состаноци, Одмор итн. Погоден За Сите СезониПролет, Лето,Aut, Зима. Може Да Ја Носите Сама Во Пролет и Лето. Ако Се Чувствувате Кул или Малку Ладно, Ветробран или Волнено Палто Ќе Биде Совршен Натпревар. (Специјални Совети) ве Молиме проверете ги информациите за големината во описот на производот подолу пред да одлучите да го купите!!.

R

Им се допаѓа и на купувачите