.

.

Како Жените Цветни Печатени Крпеница Долг Ракав Коктел Партија Голем Замав Макси Фустан

Како Жените Цветни Печатени Крпеница Долг Ракав Коктел Партија Голем Замав Макси Фустан

DEN 319.84
Износ

Спецификации : . Супер мекиот и растеглив материјал прави да се чувствувате удобно во жешкото лето. Тркалезна јака, долг ракав, висок струк, дизајн на крпеница со цветен принт, уникатен стил создава неверојатни облини. Совршен за коктел забава, вечер, балска матура, враќање дома, роденденска забава, забава за танцување, свадба, пролетен пикник и така натаму. Тип На Ставка : Фустан. Тип На Големина : Редовно. Пол : Жени. Материјал : Полиестерски Влакна. Стил : Секојдневен. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Вратот : Кружен Врат. Должина На Фустан : Макси Фустан. Нега На Облека : Миење Раце. Карактеристики : Леопард/Цветен Принт, Дизајн На Крпеница, Голем Замав, Висок Струк. Детали За Големината. [Нашата Големина И] Биста : 80см/31,5", Половината : 66см/26,0", Ширина На Рамената : 34см/13,4", Должина На Ракавот : 57см/22,5", Должина : 135см/53,2 " (Прибл.). [Нашата Големина М] Биста : 84см/33.1", Половината : 70см/27.6", Ширина На Рамената : 35см/13.8", Должина На Ракавот : 58см/22.9", Должина : 136см/53.6 " (Прибл.). [Нашата Големина L] Биста : 88cm/34.7", Половината : 74cm/29.2", Ширина На Рамената : 36cm/14.2", Должина На Ракавот : 59cm/23.2", Должина : 137cm/54.0 " (Прибл.). [Нашата Големина XL] Биста : 92cm/36.2", Половината : 78cm/30.7", Ширина На Рамената : 37cm/14.6", Должина На Ракавот : 60cm/23.6", Должина : 138cm/54.4 " (Прибл.). [Нашата Големина 2 XL] Биста : 96cm/37.8", Половината : 82cm/32.3", Ширина На Рамената : 38cm/15.0", Должина На Ракавот : 61cm/24.0", Должина : 139cm/54.8 " (Прибл.). [Нашата Големина 3 XL] Биста : 100cm/39.4", Половината : 86cm/33.9", Ширина На Рамената : 39cm/15.0", Должина На Ракавот : 62cm/24.4", Должина : 140cm/55.2 " (Прибл.). [Нашата Големина 4 XL] Биста : 104cm/41.0", Половината : 90cm/35.5", Ширина На Рамената : 40cm/15.8", Должина На Ракавот : 63cm/24.8", Должина : 141cm/55.6 " (Прибл.). [Нашата Големина 5 XL] Биста : 108cm/42.6", Половината : 94cm/37.0", Ширина На Рамената : 41cm/16.2", Должина На Ракавот : 64cm/25.2", Должина : 142cm/55.9 " (Прибл.). Забелешки : . Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Пакетот Вклучува : . 1 х Фустан ве Молиме контактирајте не за подобро решавање на сите проблеми пред да оставите неутрални или негативни повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со услуги на клиентите. Супер мекиот и растеглив материјал прави да се чувствувате удобно во жешкото лето. Тркалезна јака, долг ракав, висок струк, дизајн на крпеница со цветен принт, уникатен стил создава неверојатни облини. Совршен за коктел забава, вечер, балска матура, враќање дома, роденденска забава, забава за танцување, свадба, пролетен пикник и така натаму. Леопард/Цветен Принт, Дизајн На Крпеница, Голем Замав, Висок Струк. Ова Е Големина На Етикетата (азиска / кинеска големина)околу 2/3 големини помали од големината НА ЕУ ВО САД! Ве молиме, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат! Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.

R

Им се допаѓа и на купувачите