.

.

Женски Фустани Секојдневен V Шема На Вратот Печатење Краток Ракав Ботон Мува Цветен Фустан Со Џеб Секојдневен Долг Макси Фустан Летни Фустани За Жени

Женски Фустани Секојдневен V Шема На Вратот Печатење Краток Ракав Ботон Мува Цветен Фустан Со Џеб Секојдневен Долг Макси Фустан

DEN 3.00
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 20см/7.87" Должина : 125см/49.21" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 21см/8.27" ДОЛЖИНА : 126 CM/49.61" големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 112cm/44.09" рамо : 45cm/17.72" ракав : 22cm/8.66" ДОЛЖИНА : 127 CM/50.00" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 118cm/46.46" рамо : 46см/18.11" ракав : 23см/9.06" должина : 128см/50.39" големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 124см/48.82" РАМО : 47СМ/18.50" Ракав : 24см/9.45" должина : 129см/50.79" обичен В шема печатење кратко фустан со ЦВЕТНИ принтови со ДОЛГИ макси фустани со ракави : изработен е од материјали, доволно издржлив за вашиот Стилски И удобен дизајн ве прави попривлечни убави за секојдневно,состаноци, свадби, родендени, КОКТЕЛ ЗАБАВИ, ЗАБАВИ, КЛУБОВИ, Вечери, ноќни патувања, плажи, одмори, одмори и секојдневно носење.Носете Го Овој Фустан за Да ја задржите Модата и да го направите вашиот живот повеќе да ужива.Подарете го овој фустан како подарок/Божиќ за жени, девојки на кои се чувствувате благословени, благодарни и им се заблагодарувате.Сезона : Пролет, Лето, Aut : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Совети За Женски Фустан : Торба За Рамо;Високи Потпетици;Различни Видови Чевли. Повод : Погоден За Одмор,Работа,Дом,Канцеларија,Забава,Вечер,Одмор,Состанок,Пикник,Шопинг,Патување,Училиште, Дневно. Добро За Пролет ,umn И Летна Облека. цветен фустан за жени. летен фустан. бохо фустан за жени. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

R

Им се допаѓа и на купувачите