.

.

Строги Жени Муслимански Фустан Кафтан Arп Џилбаб Абаја Исламска Чипка Шиење Макси Фустан долги фустани за жени формални

Строги Жени Муслимански Фустан Кафтан Arп Џилбаб Абаја Исламска Чипка Шиење Макси Фустан долги фустани за жени формални

DEN 0.67
Износ

Жени Муслимански Фустан Кафтан Arп Џилбаб Абаја Исламска Чипка Шиење Макси Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјал : 25% Памук, 75% Полиестер. Совршен избор за сите сезони. Ве молиме дозволете малку грешка поради методот на мерење е различен. Разликите во бојата овозможија светлосни ефекти. Прилики : Забава, Отворено, Плажа. Лесен за различен стил на облека или надворешно носење. Информации за производот : Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Модно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Фустан Големина Сад Велика БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина XXXL 14 18 44 114cm/44.88" 151cm/59.45" Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 114см/44.88" Должина : 151см/59.45" табела со големини : Големина : С Сад : 4 Велика британија : 8 Еу : 34 Биста : 89см/35.04" должина : 146см/57.48"големина : м сад : 6 велика британија : 10 еу : 36 биста : 94см/37.01" должина : 147см/57.87"ГОЛЕМИНА : Л сад : 8 Велика британија : 12 еу : 38 Биста : 99см/38.98" Должина : 148см/58.27"Големина : Xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 биста : 104см/40.94" ДОЛЖИНА : 149см/58.66"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 109СМ/42.91" ДОЛЖИНА : 150см/59.06"големина : xxxl Сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 Биста : 114cm/44.88" Должина : 151cm/59.45"големина : Xxxxl сад : 16 Велика Британија : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 119cm/46.85" должина : 152cm/59.84"големина : xxxxl САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 биста : 124 CM/Должина од 48,82" : 153см/60,24" Растегливата, Мека И Лесна Добро Изработена Ткаенина ја Прави вашата кожа дише И Се Лади во летните Денови. Плажа, Секојдневен, Забава, Шопинг, Работа, Надвор, Дома, Свадба, Шопинг, Боемски стил. Исто така, изгледа секси ако го спарите со појас. Жените обични фустани плажа фустан е достапен М-XXL, таа е погодна за повеќето жени од различни возрасти и форми. Носете го ова лето за да го ослободите вашиот шарм. Овој секојдневен женски фустан е совршен за сите ваши модни стилови и одговара на секоја облека што ја сакате, како што се мали додатоци, јакни, тексас костуми, кожени јакни, палта, кардигани, потпетици, сандали, патики, рамни чевли. Рачно миење и брзо се сушат со малку или без пеглање. Нема намалување.

R

Им се допаѓа и на купувачите