.

.

24 -годишна облека за удобност Парајскиот рај на долгиот ракав максичен фустан

24 -годишна облека за удобност Парајскиот рај на долгиот ракав максичен фустан

DEN 1.00
Износ

Со дворови на убава ткаенина, овој макси има сè што би можеле да го сакате во фустан од есен; Долги ракави, деколте за лажичка и должина на глуждот. Фустанот Paisley Paradise Maxi ви овозможува да уживате во целосна удобност во канцеларијата или облечен случајна поставка. Лесен и течен, вртливите на Пајсли сигурно ќе остават впечаток. долги ракави. деколте за лажичка. лабаво вклопување. Макси должина. удобно вклопување. здолниште на линија. материјал за истегнување. 92% полиестер, 8% спандекс.

R

Им се допаѓа и на купувачите