.

.

Усмикси Летен Фустан За Жени Секси Цветен Принт Макси Прашка Без Ракави Без Ракави Линија Фустани Модна Империја Половината Отворен Грб Течен Замав На Плажа Матур?

Усмикси Летен Фустан За Жени Секси Цветен Принт Макси Прашка Без Ракави Без Ракави Линија Фустани Модна Империја Половината

DEN 0.33
Износ

Усмикси Летен Фустан За Жени Секси Цветен Принт Макси Прашка Без Ракави Макси Линија Фустани Модна Империја Половината Отворен Грб Течен Замав На Плажа Матурски Фустани Виолетова xl Season : Сите Сезонски Пол : Жени,Дама,Девојка Повод : Секојдневен,Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Тип На Моден Модел : цветен принт должина на Ракавот : Должина Без Ракави : Редовна,макси јака За облекување : V-Врат : Одговара На Големината На Дебелината : Стандардно Како Да Се Мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што Добивате : 1 парчиња Големина На Шема за Жени. : Х-Голема Биста : 88-98см/34,65-38,58 "Должина : 137см/53,94" Материјал : Памук, Полиестер, фустани за жени усвојуваат удобна и еластична ткаенина,лесна,мека и дише, пријателска за кожата и удобна за носење, лесниот дизајн го прави пообичен и поудобен за носење. Карактеристики : цветен печатен фустан, фустан без ракави, фустан со врат, макси фустан, фустан со боја за вратоврска, фустан од линија, фустан од обвивка,гроздобер фустан,моден фустан,фустан од половината на империјата,фустан со лелекав замав,фустан со ремен за шпагети,фустан со отворен грб,женски летни фустани,секси фустан,фустан на плажа,фустан за одмор,фустан за матурска,погоден за повеќето облици на телото. Прилика и Совпаѓање : погоден е за секојдневно, запознавање, патување, спорт, забава, shopping,outdoor,activities,school,working,club,camping,vacation,beach,holiday,graduation,homecoming,honeymoon,вечера или специјални прилики итн. Можете Да го носите Во Пролет, Лето И Fall со многу видови облека и accessoies.It математика толку убаво со сандали,чизми,пумпи потпетици,ремени и ѓердан.Носењето прекрасен фустан ќе ви донесе поголема самодоверба и комплименти.Фустанот е задолжителен фустан во вашата гардероба. Инструкции За перење : машинско Перење / миење Раце ладно и висат dry.Do не белило. Ве Молиме Запомнете : Големината Работи Мала Големина На Нарачката Нагоре Предложена! Не Стандардна Големина НА САД. Пред нарачката, внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите За Специфични Мерења за Да Постигнете Совршено Вклопување. Таа мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.

R

Им се допаѓа и на купувачите