.

.

Летни Фустани За Жени Обвивка Без Ракави До Глуждот Темперамент Одмор Печатен Фустан За Вратот На Екипажот Розова Л

Летни Фустани За Жени Обвивка Без Ракави До Глуждот Темперамент Одмор Печатен Фустан За Вратот На Екипажот Розова Л

DEN 2.00
Износ

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот Без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Вратот на Екипажот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. - Стил Должина На Ракавот : Должина На Облека Без Ракави : Должина На Глуждот-Стил На Вратот На Облеката : Стил На Вратот На Екипажот-Фустан : Шема На Обвивка : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С Биста : 86см/33,86" Половината : 76см/29,92" Рамо : 31см/12,20" Колк : 92см/36,22" Должина : 132см/51,97" Големина : М Биста : 92см/36,22" Половината : 82см/32,28" Рамо : 32см/12,60" колк : 98см/38,58" должина : 134см/52,76" големина : л биста : 98см/38,58" половината : 88см/34,65" рамо : 33см/12,99" колк : 104см/40,94" должина : 136см/53,54" големина : xl биста : 104см/40,94" половината : 94см/37.01" Рамо : 34см/13.39" Колк : 110см/43.31" Должина : 138см/54.33" Големина : 2хл биста : 110см/43.31" половината : 100см/39.37" рамо : 35см/13.78" колк : 116см/45.67" должина : 140см/55.12" Големина : 3xl Биста : 116cm/45.67" Половината : 106cm/41.73" Рамо : 36cm/14.17" колк : 122cm/48.03" должина : 142cm/55.91" Материјалната ткаенина е 95% полиестер,5% Спандекс, мека и дише, едноставна и цврста боја И флексибилен дизајн, што ви носи удобност и свежина Во Жешкото Лето. Карактеристики : Женски Моден Фустан Со Ребрести Ребрести Врвки Без Ракави. Прилика : Летни Женски Фустани Погодни За Запознавање, Свадба, Бритдеј, Забава, Клуб, Вечера, Плажа, Одмор, Одмор И Секојдневно Носење. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед. Стил : Едноставно, растегливо, секојдневно и лабаво вклопување.Супер мек и удобен, погоден за повеќето форми на тело,и совршен за секојдневна плажа,забава,коктел,одмор,одмор,работа,бохо, патување,клуб и секојдневен живот во секоја пригода.

R

Им се допаѓа и на купувачите