.

.

Женски Фустани Плетени Ремен Лабава Бикини Блуза Елек Халтер Фустан Вестидос

Женски Фустани Плетени Ремен Лабава Бикини Блуза Елек Халтер Фустан Вестидос

DEN 0.33
Износ

Големина : С Големина НА САД : 6 Велика БРИТАНИЈА Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 84см/33.07" Должина : 79см/31.10" Големина : М Големина НА САД : 8 Велика БРИТАНИЈА Големина : 10 Големина НА ЕУ : 36 Биста : 88см/34.65" Должина : 80см/31.50" Големина : Л Големина На САД : 10 Велика Британија Големина : 12 Големина НА ЕУ : 38 Биста : 92см/36.22" Должина : 81см/31.89" големина : Xl Сад Големина : 12 велика британија големина : 14 еу големина : 40 биста : 94см/37.01" Должина : 82СМ/32.28" женски Плетен Ремен секси лабава бикини блуза Елек Оглавник фустан карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Одлична еластичност информации За Производот : Сезона : Пролет,Лето,Aut,Зима Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забава,Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Цврста Облека : Мини Стил : Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 Х Женски Фустан, Прилики За Носење Овој симпатичен фустан е совршен За свадбени гости, невестински тушеви, тушеви за бебиња, вечери за проба, свечени вечерни забави, крстарења, Вечери За Состаноци, Денот На Вљубените, Свршувачка И Семејни Фотосесии, Дипломирање, Коктели, Враќање Дома, Годишнини, Патувања Итн. ●Квадратен Врат Или Надвор од Рамото ● овој мини фустан може да се носи со ракави надвор од рамото или нагоре за квадратен изглед на вратот. ●Кои се Неговите Карактеристики● фустан со надуени ракави со еластична лента што можете да ја носите како должина од 3/4 или да притиснете до половина ракав, чадени гради и грб со одлично истегнување во пределот на градите,трендовски фустан со бебешка кукла со квадратен врат. Повод : Совршен ЗА ОТД/ Коктел/ Свадбен Гостин/ Плажа/ Забава/ Одмор/ Одмор/ Роденден/ Дипломирање/ Вечера/ Клуб/ Работа. Машина За Перење/рачно Перење Ладно Препорачано, Не Избелувајте. Забелешка : Ве Молиме Проверете Со Големината Разговор Пред Да Нарачате.

R

Им се допаѓа и на купувачите