.

.

Брглопф Ренесансен Фустан Жени Плус Големина Средновековен Костим Фустан Ѕвонче Со Долги Ракави Чипка Готски Ретро Фустан Вино Црвено XL

Брглопф Ренесансен Фустан Жени Плус Големина Средновековен Костим Фустан Ѕвонче Со Долги Ракави Чипка Готски Ретро Фустан Вино

DEN 271.84
Износ

Здраво, Драг Клиент, Добредојдовте Во Нашата ПродавницаБрглопф!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го дава, туку и треба да го повикате нашиот!!!Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексгендер : Жени, Дама, Женскимек Материјал : Полиестер+Спандекс.Направено со мека, удобна ткаенина што прави да изгледате прекрасно.Врз основа на повратните информации од клиентите, Големината е малку поголема, Ако сакате подобро вклопување, за да можете да изберете Една Големина Помала од вообичаената големина.Повод : овој костими партија фустан За Steampunk Фестивал, готски партија, вечер, коктел, свадба партија, итн.Како Да Се Мие : препорачуваме миење на рацете или користење во ладна вода.Закачете го да се исуши за да избегнете истегнување.Забелешка : 1.Ве молиме дозволете грешка од 3-5 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.2.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики.Ако имате какви било прашања во врска со нашите фустани, ве молиме контактирајте не на време, НИЕ ЌЕ се справиме СО проблемот ЗА ВАС ПОБРЗО. Средновековни Карактеристики На Фустанот : Фустанот има ниско меко деколте, кое ќе покаже поубави линии на вратот,еластичен/висок/чаден струк и ѕвонче погоден за вашето тело, целосната должина ќе ве направи потенок и виток. Разновиден фустан за забава со маскенбал : совршен фустан за носење во речиси секоја пригода! Носете го ова на ренесанса, Средновековни Свадби, забава со маскенбал, фестивали, Фестивал Стемпанк, Театарско Шоу и исто така одлично во секојдневниот секојдневен многу повеќе!. Одлична Ткаенина : 95% Полиестер, 5% Спандекс. направено од мека ткаенина што дише што прави да изгледате одлично,удобно за носење,елечето има многу истегнување до него. Како Да Се Мие : препорачуваме миење на рацете или користење во ладна вода.Закачете го да се исуши за да избегнете истегнување. Совети за натпревар : Спарете го Нашиот Ренесансен Фустан со корсет и чизми со врвки за да го комплетирате ренесансниот изглед.Оставете ја вашата фантазија да дивее и создадете свои уникатни комбинации!.

R

Им се допаѓа и на купувачите