.

.

Спфтем Декорации За Забави Трпезарија Божиќен Стол Задна Корица Санта Снешко Божиќна Вечера Насловна Кујна Хотел Холидеј Партија Декор Чаир Покритие

Спфтем Декорации За Забави Трпезарија Божиќен Стол Задна Корица Санта Снешко Божиќна Вечера Насловна Кујна Хотел Холидеј Партија

DEN 1.00
Износ

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Вредни пчели од Пазарот На Џојбај.1 Парче Трпезарија Божиќен Стол Заден Капак Дедо Снешко Божиќен Стол За Вечера Покривка Кујна Хотел Холидеј Забава Декор Капак На Стол Карактеристики : Мек И Издржлив Материјал : лен, средна мекост, многу удобен. Капакот на седиштето е издржлив и еднократно. Тие се и не иритирачки. Ве молиме од нашата продавница (речиси ништо). ГОЛЕМИНА : големината одговара на повеќето столови, А Божиќниот стол покрива директно над столот, што го прави брз и лесен начин да ја облечете вашата куќа.Симпатична Дизајн : На божиќ стол покрива. Класична Божиќна боја, капаците на црвениот стол се испечатени со снешко на Дедо Мраз и гламур На божиќните украси и ја прават масата да изгледа побожествена.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : навлаките За Божиќни столчиња за ресторани се лесни за фиксирање, нелизгање, набори и повеќекратна употреба. Божиќни украси за Трпезарија се чувствуваат мазни и издржливи, ја прават вашата соба поуредена и поубава и им даваат нов изглед на вашите стари, оштетени столови.ПОВЕЌЕ ПРИЛИКИ : божиќен стол заден капак, капак на стол, избор За декорација На Божиќна трпезарија, стол од дамки, абење и случајно истурање течност. Навлаките за столици создаваат моќна Божиќна атмосфера што ќе ве одржува празнични и топли во текот на целиот ден.1 ПАРЧИЊА капак ЗА стол СИГУРНИ МАТЕРИЈАЛИ : светилките за жици На ноќта на Вештерките на Батерии се изработени од висококвалитетна пластика, флексибилни и издржливи, мала тежина и не се лесни за кршење; светилките и жиците се цврсти за употреба и можат да ви служат долго време. Овој стил ќе ви даде поинаков ефект за да ги задоволите различните потреби на клиентите за да создадете празнична атмосфера за Ноќта на Вештерките. САМОСТОЈНИ Стринг Светла Слатки Декоративни Светла За Ноќта на Вештерките во различни форми, откако ќе ги видите, ќе ја почувствувате големата радост На Ноќта на Вештерките. Одлични се и за вашите малечки. Ако вашето дете плаче, можете да го користите за да го утешите. Овој флексибилен дизајн ви овозможува сами да го декорирате. Можете да ја декорирате светилката каде сакате за лесна инсталација. Широко достапните стринг светла се направени од пластика, лесни и лесни за инсталирање. Светлината е што значи дека е заштитена од прскање од кој било агол. Со внатрешниот печат, случајот на батеријата е исто така . Тие се совршени за внатрешна и надворешна декорација, како што се камини, рамки за врати, дворови, балкони, градини и многу повеќе. Светилките За Ноќта на Вештерките Се Напојуваат СО 2аа батерии, кои не се вклучени. прегревање со низок напон и какви било проблеми. Секогаш ќе остане ладно и ! За разлика од приклучните светла, светлата на батеријата ви дозволуваат да се грижите за локацијата и временските ограничувања, без оглед дали имате електрична енергија. Можете да одлучите да декорирате во секое време и насекаде според вашите и потребите.

R

Им се допаѓа и на купувачите