.

.

Лесен Лежалка Рашири Троседот Лизгање Троседот Покрие 4-Парчиња Мебел Заштитник Каучот Мека Со Еластична Дното Спанде Жакард Ткаенина Мали Проверки

Лесен Лежалка Рашири Троседот Лизгање Троседот Покрие 4-Парчиња Мебел Заштитник Каучот Мека Со Еластична Дното Спанде Жакард

DEN 1.33
Износ

ПОЛИЕСТЕР,памук, спандеквалитетен МАТЕРИЈАЛ : 20% спандекс+80% полиестер, висококвалитетна растеглива ткаенина, мека и удобна димензии : Лизгачка Покривка За Лежалка : Одговара Вкупната површина за седење е 23" -35". Повеќе детали погледнете го упатството за мерење на фотографијата, ве молиме измерете пред да купите ЗАШТИТНИК за мебел : Заштитете ја софата од секојдневно абење и дамки. Се подготвуваат различни бои, можете да ја изберете бојата што сакате да ја покриете лесно ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : внимателно Проверете го водичот за инсталација, може да се заврши во рок ОД 10 минути ОД ЕДНО лице ПАКЕТ : ЕДНО парче лизгање ЛЕСНА НЕГА : машина за перење, перење на температура околу 30 Степени Целзиусови, се советуваат благи детергенти за перење, ве молиме не белете,не пеглајте Лесен Лежалка Истегнете Ја Софата Со Лизгање Покријте Го Каучот За Мебел Од 4 Парчиња Мек Со Еластичен дното спандекс жакард ткаенина мали проверки(лежалка КРЕМ).

R

Им се допаѓа и на купувачите