.

.

Ефавормарт Бургундија Еластична Спанде Опремени Банкет Стол Покритие Јадење Настан Лизгање За Свадба Партија Банкет Угостителство

Ефавормарт Бургундија Еластична Спанде Опремени Банкет Стол Покритие Јадење Настан Лизгање За Свадба Партија Банкет Угостителство

DEN 32.96
Износ

Spandex Order над 3 39 подобни ЗА БЕСПЛАТЕН превозот, комбинираат со Било Efavormart ставкибрчкајте БЕСПЛАТНО, Отпорни На Дамки. Големина : стол назад : 15 широк х 17 висока површина На Седиштето : 15 х 16 Нозе : 15' високи Како Да Се Грижите : Миење Раце, само хемиско чистење. Не избелувајпремиум КВАЛИТЕТ : 160 Гсм премиум спандекс навлаките за столици се дизајнирани да одговараат на стол за банкет со тркалезен врв. Изработени од висококвалитетен растеглив спандекс материјал. Овие типови на лизгалки за стол стилски ги контурираат столчињата за банкет, давајќи им елегантен свечен изглед.ИЗРАБОТКА : капаците на столот се запечатени и исечени на рабовите. се еластични и силни џебови за стапала на дното. Џебовите на стапалата се доволно длабоки за да спречат лизгање на нозете на столот. Столот ќе биде целосно завиткан.ПРИМЕНЛИВИ УПОТРЕБИ : овие високо издржливи и повеќекратни навлаки за спандекс стол се совршени за подобрување на шармот на вашиот банкет или свадбени столчиња за свадби, тушеви, настани за банкет, корпоративни забави и други празнични прослави во кои ќе додадете малку зинг.ЈАС И ЛЕСНА НЕГА : овие тешки навлаки за столици ги прават совршен избор за речиси сите настани. Тие вашите столици од нечистотија, прашина и гребнатини и го разубавуваат дизајнот на вашиот настан. Машина за перење, сушење и тивок оган. Efavormart 50 PCS Бургундија Растеглив Спандекс Опремени Банкет Стол Покритие Трпезарија Настан Slipcover За Свадба Партија Банкет Угостителство.

R

Им се допаѓа и на купувачите