.

.

Уникатни Поволни Цени Жакард Истегнување Отстранлив Стол За Трпезарија Покрива Чоколадо 6

Уникатни Поволни Цени Жакард Истегнување Отстранлив Стол За Трпезарија Покрива Чоколадо 6

DEN 1.67
Износ

Листовите жакард трпезарија стол покритие е мека и еластична, кои ви даваат неспоредлива чувство на употреба. Моделот на листот е елегантен и едноставен, а изобилните бои можат да ги задоволат вашите различни стилови на украсување на домот. Уникатни Поволни Цени Жакард Истегнете Ги Отстранливите Навлаки За Стол За Трпезарија. Столот за трпезарија покрива со еластична ткаенина покријте ги столчињата во сите правци без да се движите наоколу, давајќи им на вашите удирани столови нов изглед брзо. Совршен е за покривање на вашиот сакан мебел кој е оштетен од домашни миленици или изгледа излитено, а погоден е за семејства со домашни миленици и деца. Изработени од 95% полиестер и 5% спандекс, нашите навлаки за столчиња за јадење се перат во машина и нема да исчезнат или да се намалат, што е вашиот најдобар избор.Големина : висина на грбот на столот 21-24, 5" (53-62СМ)ширина на грбот на столот 14,6-17" (37-43СМ)ширина на седиштето на столот 14-18"(36-46СМ)Должина На Седиштето На Столот 1-4"(4-10СМ)Уникатни Поволни Цени Жакард Истегнување Отстранлив Стол За Трпезарија покрива чоколадо 6 материјал : 95% полиестер, 5% СПАНДЕКС. Вклучен пакет : 2 х навлаки за трпезариски столчиња 4 х навлаки за трпезариски столчиња 6 х навлаки за трпезариски столчиња. Ткаенината на нашиот капак за трпезариски стол е супер мека, густа и еластична, што може совршено да го завитка вашиот стол. Листовите жакард заштитник на столот не само што можат да ја сокријат дамката на вашиот стол, туку и да го освежат вашиот мебел. Овој капак на седиштето на столот одговара на повеќето парсони без раце и столови за јадење, што е многу лесно да се инсталира.

R

Им се допаѓа и на купувачите