.

.

Подлога Рашири 1-Парче Текстура Мрежа Крило Стол Лизгање, Црна

Подлога Рашири 1-Парче Текстура Мрежа Крило Стол Лизгање, Црна

DEN 3.00
Износ

Тоа може да одговара на повеќето големини на крило столици. Машина за перење за лесна нега и одржување, одделно во ладна вода на нежниот циклус, не користете белило. Нашите Лизгачки Навлаки за Стол Со 2 парчиња Се состојат од 2 дела, едниот е основен капак за лизгање, а другиот е навлака за лизгање на перницата.Ткаенина : ние користиме висококвалитетни материјали кои имаат голема еластичност, подобро покривајќи го вашиот стол за крила. Погоден за прослави, забави, собири, церемонии, состаноци и други специјални настани.) Должина 27,5 - 31,5 Висина 37,4-43,3 Ширина 31,5-36,2 Одговара на повеќе мебел, една големина одговара На Целиот Водич За Мерење Лесен за мерење. Дизајн со шема големина на Пакетот : 11,5 x 11,3 x 5,2 инчи Вклучен Пакет : 1 x основен лизгач 1 x Известување За лизгање На перницата : Поради различната светлина и различната резолуција на екранот на компјутерот, бојата прикажана на екранот може да биде малку поинаква од вистинската. Ве молиме запомнете : нашите навлаки за лизгање на софата не се водоотпорни. Мека и Издржлива Ткаенина : 95% Полиестер и 5% Спандекс, мека на допир, пријателска За Кожата, дише, издржлива И Отпорна На абење Совршено Вклопување : Двонасочна истегната ткаенина патентирана дводелна конструкција има вградени еластични агли кои ќе дадат полу-прилагодено вклопување. Инсталација : Лесно за поставување, прво искривување на капакот околу софата, а потоа ставање во перници, конечно измазнете го за вграден изглед и чувство. Долга 5 инчи, 37. Применлива големина : (прибл. Чекор 1 : ве Молиме измерете го вашиот мебел од надворешна рака до надворешна рака. За детални чекори за инсталација, ве молиме погледнете ги нашите упатства за видео или инсталација во пакетот.

R

Им се допаѓа и на купувачите