.

.

Сезона Агол Троседот Перница Карирани Не-лизга Троседот Покритие Заштитник Кочија Каучот Покритие 1 2 3 4-Седиште Софа Пешкир За Дневна Соба

Сезона Агол Троседот Перница Карирани Не-лизга Троседот Покритие Заштитник Кочија Каучот Покритие 1 2 3 4-Седиште Софа Пешкир

DEN 0.67
Износ

Метод за избор на капакот на софата : . Големината на капаците на софата што ќе ја изберете треба да биде 20~30 см поголема од. вистинска големина на софата. Преостанатиот дел може да се закачи за да се заштити страната на. . троседот или подвиткан под софата за да се спречи лизгање. 1. Потпирач за грб. . Ако Стр < 60см можете да изберете 70х70см. Ако 60 см < стр < 75см можете да изберете 90х90см. Ако P > 75cm можете да изберете 110x110cm. 2. Потпирач за раце. . Ве молиме изберете потпирач за раце според димензијата G*H. 3. Капакот На Седиштето. . . Ве молиме изберете F*(E+20cm) 1 PC;B*(a+20cm) 1 PC; C*(D+20cm) 1 PC. . Забелешка : овој производ слика шоу е целиот сет, само како референца, но продаваат од. 1 парчиња специфична големина, Во Опцијата големина можете да ја изберете вашата соодветна големина,. обично еден сет троседот треба повеќе големина комбинација !!!Ако не знаеш како. за да изберете, ве молиме слободно контактирајте не. . . Купи шоу. . . . . . БОГАТА Сезона Агол Троседот Перница Карирани Не-лизга Троседот Покритие Заштитник Кочија Каучот Покритие 1/2/3/4-Седиште Софа Пешкир За Дневна Соба.

R

Им се допаѓа и на купувачите