.

.

Елегантна Удобност Колекција Луксузен Мек Мебел ДРЕС ИСТЕГНУВАЊЕ ЛИЗГАЊЕ, Стол Темносина

Елегантна Удобност Колекција Луксузен Мек Мебел ДРЕС ИСТЕГНУВАЊЕ ЛИЗГАЊЕ, Стол Темносина

DEN 1.00
Износ

Оваа прекрасна покривка за мебел е 95% полиестер, а 5% Спандекс Се Протега до 30%, Нов и Подобрен. Неверојатно е лесно да се постави и ќе направи вашата соба да изгледа елегантно. Џерси плете покритие feautres еластичен, мек и удобен материјал. Машина За Перење Елегантна Удобност Колекција Луксузен Мек Мебел ДРЕС ИСТЕГНУВАЊЕ ЛИЗГАЊЕ, Стол Темносина.

R

Им се допаѓа и на купувачите