.

.

Поставете Го Капакот На Софата Згуснете Отпорен На Гребење Со Цврста Боја Одвојлив Заштитник На Софата За Дома

Поставете Го Капакот На Софата Згуснете Отпорен На Гребење Со Цврста Боја Одвојлив Заштитник На Софата За Дома

DEN 3.33
Износ

Опис : задебелениот капак има отпорност на гребење и отпорност на абење, што го штити вашиот тросед од секојдневно абење и дамки.Одликувајќи се со супер мека и висока еластичност, капакот за лизгање е удобен за седење и допир, обезбедувајќи ви одлично искуство со користење.Направен од полиамидни влакна, капакот е супер мек и отпорен на абење.Има еден комплет капак за софа со едно седиште и еден комплет капак за софа со две седишта за вас choose.It е погоден за дома, дневна соба, канцеларија, хотел и секојдневно.Име на предметот : Материјал За Покривање На Софата : Полиамид Фибрестил : Капак На Софата со Едно Седиште, Капак на Софата со Две седишта. Карактеристики : Отпорен На Гребење, Згуснување, Перење Детали За Големината : Големина На Капакот На Софата со Едно Седиште : 90см х 140см/35.43 "х 55.12" (Прибл.). Големина На Капакот На Софата со две седишта : 145см х 180см/57.09 "х 70.87" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Комплет Покривка За Софа, задебелениот капак има отпорност на гребење и отпорност на абење, што го штити вашиот тросед од секојдневно абење и дамки. Одликувајќи се со супер мека и висока еластичност, капакот за лизгање е удобен за седење и допир, обезбедувајќи ви одлично искуство со користење. Направен од полиамидни влакна, капакот е супер мек и отпорен на абење. Има еден комплет капак за софа со едно седиште и еден комплет капак за софа со две седишта што ќе го изберете. Таа е погодна за дома, дневна соба, канцеларија, хотел и дневно.

R

Им се допаѓа и на купувачите