.

.

Иновативни Текстилни Решенија 1-Парче Корал Фрли Стол Лизгање, Пченица

Иновативни Текстилни Решенија 1-Парче Корал Фрли Стол Лизгање, Пченица

DEN 3.33
Износ

Заштитете го вашиот стол од секакви излевања, абење и кинење! Иновативните Текстилни Решенија 1-Парче Корално Фрлање Стол За Лизгање Е преголемо фрлање за покривање и заштита на вашиот мебел со стил. Заштитете го вашиот мебел од секакви излевања и дамки користејќи ја оваа прекрасна покривка наместо да користите крпи или чаршафи. Со Овој Корален Капак За Фрлање Стол, можете да додадете слој на атмосфера и удобност на вашиот мебел. Доаѓа во едноставна, но елегантна боја на пченица со соодветен текстуриран дизајн за да го разубави расположението во вашата дневна соба. Можете Исто така да ја користите иновативната покривка за мебел за текстилни Решенија за да го промените изгледот на вашиот простор за живеење или која било просторија во вашата куќа. Трансформирајте го секој простор или мебел со префрлување на вашите навлаки со различни нијанси и бои. Со димензии 90 инчи широк и 70 инчи долг, совршено ќе се обвитка над вашиот мебел за лесен и опуштен изглед. Овој капак за лизгање најдобро одговара за употреба на стол. Иновативни Текстилни Решенија 1-Парче Корално Фрлање Стол Лизгање : Димензии : 70" Л х 90 " В.Подобра алтернатива за користење чаршафи и крпи за заштита на мебелот. Изработени од микрофибер отпорен на почва и водоотпорен за заштита на вашиот мебел од сите видови излевања и дамки. Најдобро одговара за употреба на стол. Миење и нега : место чиста колку што е потребно или машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите