.

.

Секако Се Вклопуваат Се Водат Пинстрип Лежалка Лизгање

Секако Се Вклопуваат Се Водат Пинстрип Лежалка Лизгање

DEN 2.33
Износ

Капакот За Истегнување е едноделен капак направен од мека поли/памучна мешавина и спандекс материјал. Неговите квалитети на истегнување нудат чист, прилагоден изглед и за мебел во стилот на кутија и За т-перница. Се одликува со прилагодлива ширина на раката и внатрешни набори за да се минимизира напивањето. Мека поли мешавина материјал. Едно парче форма фитинг истегнување тип лизга покритие. Машина за перење за лесна нега. Лесно покрива и одржува мебелот да изгледа одлично. Достапно во различни бои за да одговара на вашиот декор. Одговара На Лежалки 76 инчи (Измерете околу целиот грб).

R

Им се допаѓа и на купувачите