.

.

drpgunly Соба Декор Прекрасни Чорапи Животински Канџи Стол Нога Покритие За Дома Декор Новина Маса И Стол Нога Slipcovers Патио Стол Покрива Стол Нога Покрива Полиестер, Сп?

drpgunly Соба Декор Прекрасни Чорапи Животински Канџи Стол Нога Покритие За Дома Декор Новина Маса И Стол Нога Slipcovers Патио

DEN 2.33
Износ

Прекрасна Нога За Стол Покрива чорапи 4 парчиња Покритие За Нога За Животински Канџи За Новина На Новина За Украсување На Домот И Навлаки За Нога за Стол карактеристики : ЗАШТИТНИК ЗА МЕБЕЛ-обезбедува меко амортизирање помеѓу мебелот и подот, ја намалува бучавата, добро се грижи за подот од гребење со мебел ефикасно. МАТЕРИЈАЛ-чорап за Стол изработен од платнени влакна, издржлив и може да се протега, гумени зафати внатре, против лизгање, држете ги чорапите цврсто покријте ја ногата. За-овој пар на нога покрива се навистина добар избор за декорација на вашата маса во пролетта партија сезона, фантастичен начин да се даде шише како подарок, тие исто така може да се користи како лекување или бонбони кеси.идеален за /шишиња со алкохол, рачка на вратата и други подароци големина : 11x3, 5x1cm костум за обем на нозете на масата 6-17cmminclue : 4xchair Нога Опфаќа Прекрасни Навлаки За Нога на Столот чорапи 4pcs Покритие За Нога За Животински Канџи За Новина За Украсување На Домот И Навлаки за Лизгање На Ногата На Столот карактеристики : ЗАШТИТНИК ЗА МЕБЕЛ - обезбедува меко амортизирање помеѓу мебелот и подот, намалете ја бучавата, земете добра грижа за подот од гребење со мебел ефикасно. МАТЕРИЈАЛ-чорап за Стол изработен од платнени влакна, издржлив и може да се протега, гумени зафати внатре, против лизгање, држете ги чорапите цврсто покријте ја ногата. За-овој пар на нога покрива се навистина добар избор за декорација на вашата маса во пролетта партија сезона, фантастичен начин да се даде шише како подарок, тие исто така може да се користи како лекување или бонбони кеси.идеален за /шишиња со алкохол,рачка на вратата и други подароци големина : 11x3, 5x1cm костум за обем на нозете на масата 6-17cmminclue : 4xchair Нога Покрива. Домашен Декор,Декор На Соба,Декор На Биро,Декор На Спална Соба,Градинарски Декор,Канцелариски Декор, Украси За Забави. Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Тоа е совршена декорација . Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.

R

Им се допаѓа и на купувачите