.

.

Секако Се Вклопуваат Истегнување Велур 3-Парче Љубов Лизгање На Седиштето

Секако Се Вклопуваат Истегнување Велур 3-Парче Љубов Лизгање На Седиштето

DEN 334.40
Износ

Сигурното Вклопување На 3-Парче Љубовно Лизгање на Седиштето обезбедува флексибилна и шарена заштита за вашиот мебел. Дизајниран да одговара на љубовни седишта и изработен со полиестер и спандекс, Оваа Сигурна Обвивка за Истегнување На Велур може да одговара на заоблени или аголни раце. Посебниот капак за перница е дизајниран да ги покрие вашите отстранливи лабави задни перници со ткаенина за истегнување на меморијата. Сигурното Вклопување Го штити вашиот мебел од прашина и влакна од домашни миленици и може да се пере во машина, што го олеснува одржувањето на чистотата. Достапен е во различни бои, вклучувајќи бордо и чоколадо. Секако Се Вклопуваат Истегнување Велур 3-Парче Loveseat Slipcover : Дизајниран да одговара на loveseats. Увезени. Грижа : машинско перење одделно во ладна вода, нежен циклус, не користете белило, сува сува ниска, не пеглајте. Содржина на материјал : 87 проценти полиестер/13 проценти спандекс. Достапно во повеќе бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите