.

.

Хајден Дијамант Кадифена Покривка За Стол Во Таупе

Хајден Дијамант Кадифена Покривка За Стол Во Таупе

DEN 2.67
Износ

Направени од мек вештачки велур, тие се отпорни на вода, земја и финта, така што лесно можат да се справат со вашите семејни несреќи. Само фрлете ги во машината за перење кога е потребно, вратете ги на мебелот и вашата соба ќе биде подготвена за следната филмска вечер! Реверзибилен. Отпорен На Вода. Удобно и подолго преку грбот за да останете на место подобро. Го чува мебелот безбеден од дамки и истури - Одлично За домови со бебиња, деца, кучиња и мачки. Машина за перење. Машина за перење и Сушење за лесно чистење на нега. Нема намалување. Нема избледување на бојата. Нема разоткривање.

R

Им се допаѓа и на купувачите