.

.

Универзална Трпезарија Стол Покрива Се Водат Стол Лизгалки Заштитник За Дома Хотел Церемонија Банкет

Универзална Трпезарија Стол Покрива Се Водат Стол Лизгалки Заштитник За Дома Хотел Церемонија Банкет

DEN 303.84
Износ

Апликација : совршен е за кујна за декор на домот,трпезарија, спална соба, дневна соба, канцеларија или сала за состаноци, хотел, свадбен банкет, прослава и церемонија. Референца за големина : висина На Грбот на столот од врвот до седиштето : 18-23 инчи (47-60см)Должина на седиштето : 15-20 инчи (40-50см)Ширина на седиштето : 15-20 инчи (40-50см)Висина на седиштето : 3-4 инчи(8см-10см). Вклучен Пакет : 4 * Капаци За Стол За Истегнување. Ве молиме измерете го вашиот стол пред купувањето за да обезбедите најдобро вклопување. 1.●Висококвалитетен Капак За Стол} навлаките За стол Шана се изработени од полиестерски спандекс.Мек материјал, удобен и отпорен на брчки, не е потребно пеглање.Растеглив Материјал, истегнување што брзо се опоравува, сигурно вклопување со зашиен еластичен раб. 2.①Растеглив И Добро Се Вклопува. Овие големи навлаки за стол може лесно да се стават и да се држат на место, да одговараат на повеќето големини на столови. 3. ●Лесен За Нега Е Погоден За повеќето големини на стол, Лесен за чистење и перење, за перење во машина .лесна нега специјална еластична ткаенина, што ги прави лесни за вклопување. 4. ①Применливи Прилики Оваа Ткаенина Spandex Стол Slipcover може да биде широко се користи во трпезарија, дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија, област за состаноци, хотел, свадби, банкети, церемонии и забави, високо појавување на секоја пригода. Високи перформанси декорација. 5.€Моден Дизајн Fuloon трпезарија стол slipcovers нудат повеќе бои со цвет за избор.

R

Им се допаѓа и на купувачите