.

.

Шевронен Трпезарија Стол Лизгање Сива

Шевронен Трпезарија Стол Лизгање Сива

DEN 335.84
Износ

Шевронен Трпезарија Стол Лизгалки ќе се подмлади и ќе го заштити вашиот мебел. Одговара на повеќето Свештенички столчиња до 42" во висина. 100% памучна тешка ткаенина се инсталира за неколку секунди и може да се пере и суши во машина. Шевронен Трпезарија Стол Slipcover Сива.

R

Им се допаѓа и на купувачите