.

.

Седиште Троседот Покрива Дневна Лизгање Еластична Се Водат Сет Заштитник Каучот

Седиште Троседот Покрива Дневна Лизгање Еластична Се Водат Сет Заштитник Каучот

DEN 334.40
Износ

Опис : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Боја На Полиестерски Влакна : како што покажува сликата : Дом,Свадба,Забава,Банкет,Место,Настани итн.Големина(прибл.) : Применлива големина на софата : 1 Седиште : 90-140 см / 35,43-55,12 инчи,2 Седишта : 145-185 см /57,09-72,83 инчи,3 Седишта : 190-230 см / 74,80-90,55 инчи,4 Седишта : 235-300 см / 92,52-118,11 инчи(ве молиме дозволете мала грешка поради рачно мерење) карактеристики : 1. Со материјал за истегнување, одлично вклопување и истегнување, одговара за повеќето типови софа, како ткаенина троседот или кожен тросед со празнина.2. Избрана ткаенина, лесна за чистење и без избледување, мека и удобна, висока еластична, дише, издржлива.3. Ткаенина со отпорност на абење, не е лесно да предизвика деформација, без пилинг.4. Заштитете ја софата од дамки, домашна коса и бидете оштетени.5. Мулти боја, достапна Во 4 Големини.Пакет Вклучени : 1 x софа покритие (други производи на сликата не се вклучени.) Известување : 1.Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Ве Молиме Разберете, Благодарам! 1.Избрана ткаенина, лесна за чистење и без избледување, мека и удобна, висока еластична, дише, издржлива. 2.Со материјал за истегнување, одлично вклопување и истегнување,ткаенина со Отпорност на Абење, не е лесно да предизвика деформација, без пилинг. 3.Заштитете ја софата од дамки, домашна коса и бидете оштетени. 4.Дома, Дневна Соба, Отпорен Мебел Заштитник Троседот. 5.Многу лесен за инсталирање и отстранување кога е потребно перење,Повеќе бои, достапни во 4 големини.

R

Им се допаѓа и на купувачите