.

.

Инвенен Божиќ Стол Опфаќа Цртан Филм Санта Снешко Елен Печатење Отстранлив Лизгач

Инвенен Божиќ Стол Опфаќа Цртан Филм Санта Снешко Елен Печатење Отстранлив Лизгач

DEN 175.84
Износ

Божиќни Навлаки За столици, Цртан Филм Санта Снешко Елен Печатење Отстранлив Лизгач За Хотел, Ресторан. Спецификации : . Тип : Стол Покритие. Материјал : Полиестер. Големина : 49 * 55 см / 19.29 * 21.65 инчи. Содржина На Пакетот. 1 * Материјал За Покривање На Столот : Мек и удобен, флексибилен, отпорен на абење и издржлив. Една Големина : 49 * 55 см / 19,29 * 21,65 инчи, погоден за повеќето стандардни столици. Ве молиме измерете ја ширината и висината на грбот на столот пред да го купите. Цртан модел : Печатење на божиќни елементи, прекрасен Дедо Мраз, снешко, елен и други модели, светли и богати бои, висококвалитетно печатење, не е лесно да исчезнат. Апликација : Божиќ, канцеларија, свадба, хотел, ресторан, забава, додавање уметничка атмосфера и атмосфера. Лесно за одржување : можете да ги исчистите со машина, да додадете неутрален детергент, да ги закачите и исушите без пеглање и белење.

R

Им се допаѓа и на купувачите