.

.

Продавница За Постелнина Микросуеде Заштитник За Мебел За Лизгање, Љубовно Седиште, Беж

Продавница За Постелнина Микросуеде Заштитник За Мебел За Лизгање, Љубовно Седиште, Беж

DEN 447.52
Износ

Овој микро-велур лизгач ќе го заштити вашиот мебел, покрај тоа што ќе му даде елегантен допир и удобно чувство. Исклучително е лесно да се постави и исчисти. Изработен е од микро-велур материјал кој ви дава многу меко чувство слично на велур. Лесно за поставување-само завиткајте околу софата и напикајте во перници за вграден изглед и чувство - ве молиме погледнете ги сликите на страницата со производот и печатете доколку е потребно за вашата референца. Достапни големини : Стол, Љубовно Седиште И Софа. Машина за перење. Елегантни, меки и висококвалитетни навлаки за мебел од микро-велур што додава слично чувство на велур со украсни врски. Додадете елегантен изглед и чувство на велур во вашиот оригинален мебел или помогнете да се заштити од дамки, миленичиња, деца и други штети. Лесно за поставување-само завиткајте околу софата и напикајте во перници за вграден изглед и чувство - ве молиме погледнете ги сликите на страницата со производот и печатете доколку е потребно за вашата референца. Достапно во 3 големини-Стол (32" до 43"), Љубовно Седиште (58 "до 73") и Софа (74" - 96"). Лесна Нега - машинско перење (ладно) и закачете суво, не избелувајте, не пеглајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите