.

.

Смешни Лами Рашири Стол Покритие Заштитник Седиште Slipcover За Трпезарија Хотел Свадба Партија Во собата на 4

Смешни Лами Рашири Стол Покритие Заштитник Седиште Slipcover За Трпезарија Хотел Свадба Партија Во собата на 4

DEN 271.84
Износ

Перење, полиестерски материјал, ткаенина од млечни влакна.Универзална големина на вклопување.Одговара за повеќето големина стол. Должина на грбот на столот 14-20 инчи, висина на грбот 20-25 инчи, должина на седиштето 16-20 инчи, ширина на седиштето 14-20 инчи.Навлаките за стол ги штитат вашите столчиња за јадење од дамки, нечистотија и исто така можат да го спречат вашиот стол од чкртање деца или гребење и гризење миленичиња.Столот покрива со светли бои и модерни модели е совршен за украсување на вашиот стол.Рашири Стол Лизгалки За Декоративни, Седиште Заштитник Е Отстранлив и Перат . Перење, полиестерски материјал, ткаенина од млечни влакна. Универзална големина на вклопување.Одговара за повеќето големина стол. Должина на грбот на столот 14-20 инчи, висина на грбот 20-25 инчи, должина на седиштето 16-20 инчи, ширина на седиштето 14-20 инчи. Навлаките за стол ги штитат вашите столчиња за јадење од дамки, нечистотија и исто така можат да го спречат вашиот стол од чкртање деца или гребење и гризење миленичиња. Столот покрива со светли бои и модерни модели е совршен за украсување на вашиот стол.Рашири Стол Лизгалки За Декоративни, Седиште Заштитник Е Отстранлив и Перат.

R

Им се допаѓа и на купувачите