.

.

Класични Додатоци Монтлејк Фадесафе Водоотпорен Двор Кочија Дневна Перница Покритие,, Антички Беж

Класични Додатоци Монтлејк Фадесафе Водоотпорен Двор Кочија Дневна Перница Покритие,, Антички Беж

DEN 191.84
Износ

Нудејќи елегантен, недооценен стил, нашите перничиња за надворешно седиште отпорни На временски услови Во Монтлејк и задниот двор го карактеризираат нашиот издржлив Систем За Ткаенина Со Избледување. Нашите перничиња за двор го одржуваат својот изглед сезона по сезона додека се спротивставуваат на дамките и обезбедуваат траен комфор со мебелот за двор. Кога купувате Класична перница за двор за Додатоци, не добивате само перница; купувате и траен комфор и мир на умот. Не само со вашите перничиња за двор бидете заштитени од елементите, туку ќе бидете заштитени со најлесната гаранција во индустријата. Ако вашата перница за двор не успее во гарантниот период, побарајте не преку интернет и искористете ја нашата програма За гаранција Без Проблеми поддржана од нашиот тим за услуги на клиенти со седиште во САД. ИЗДРЖЛИВ КАПАК НА ПЕРНИЦАТА ЗА ДВОР : капакот за лизгање на Перницата е дебел 80 "Л х 26 " В х 3". ПАТИО ПЕРНИЦИ СО ГАРАНЦИЈА : една година ограничена гаранција. МОНТЛЕЈК FADESAFE ТКАЕНИНА СИСТЕМ : монтлејк fadesafe решение обоена ткаенина е и стилски и дизајниран да се спротивстави на бледнее. ВОДООТПОРНА ОБВИВКА и ПОДЛОГА : Се Спротивставува на дамките и помага да се задржи дождот надвор и вашата пена за перница заштитена. ПАТЕНТИРАН СИСТЕМ ЗА ПРИЦВРСТУВАЊЕ : Нашиот патентиран прилагодлив систем за врзување овозможува лесно прилагодување и одлична безбедност под сите оптоварувања. Овие ремени за затворање кликови ги чуваат вашите перници точно таму каде што ги сакате и исто така гарантираат дека изгледаат одлично на вашиот мебел. ДВОЈНО ЗАШИЕНА КОНСТРУКЦИЈА : Двојно зашиените шевови обезбедуваат цврстина под стрес додека цевководот додава софистициран изглед. Врзаните внатрешни шевови се дизајнирани да обезбедат цврстина и издржливост на најсложените споеви. Конструкцијата зашиена во кутија е модерна, но класична, обезбедувајќи трајна форма и издржливост што е супериорна во однос на перничињата со градежни методи со острици и бикови. ПАТЕНТИТЕ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ИСЧЕЗНУВААТ ВО ГАРАЖИТЕ КОГА не СЕ КОРИСТАТ : патентите се заклучуваат за да се задржи цврсто затворање и да се помогне во полнењето на перницата. Тие се чуваат во заштитни гаражи за да спречат гребење на вашиот мебел кога е затворен и нудат чист изглед. ИЗБОР НА ПРОИЗВОД : 28 големини и форми за да одговараат на повеќето мебел за двор. МОДНИ БОИ НАПРЕД : Избрани За подобрување и координирање со вашиот надворешен простор за живеење. АЖУРИРАЈТЕ СО ЛЕСНОТИЈА : Нема потреба да купувате сосема нов комплет перници доколку вашата пена или кожа се истрошат. Со Класичната Колекција На Перничиња Монтлејк, Можете да ги освежите перниците со избирање нова боја на капакот што одговара на секоја пригода. Или, заменете ја истрошената пена со нашите замени со висока густина кои обезбедуваат цврста и удобна површина за седење.

R

Им се допаѓа и на купувачите