.

.

Елегантна Колекција На Удобност Луксузен Мек Мебел ДРЕС ЗА ИСТЕГНУВАЊЕ НА ЛИЗГАЊЕ, Постелнина за Стол

Елегантна Колекција На Удобност Луксузен Мек Мебел ДРЕС ЗА ИСТЕГНУВАЊЕ НА ЛИЗГАЊЕ, Постелнина за Стол

DEN 351.84
Износ

Оваа прекрасна покривка за мебел е 95% полиестер, а 5% Спандекс Се Протега до 30%, Нов и Подобрен. Неверојатно е лесно да се постави и ќе направи вашата соба да изгледа елегантно. Џерси плете покритие feautres еластичен, мек и удобен материјал. Машина За Перење Елегантна Удобност Колекција Луксузен Мек Мебел ДРЕС ИСТЕГНУВАЊЕ ЛИЗГАЊЕ, Стол Лен.

R

Им се допаѓа и на купувачите