.

.

Рашири Сензации-Оптички Истегнување Мебел Заштитник Лизгање-Љубовно Седиште, Мудрец

Рашири Сензации-Оптички Истегнување Мебел Заштитник Лизгање-Љубовно Седиште, Мудрец

DEN 0.33
Износ

Рашири Сензации Оптички Истегнување Лизгање. Брановиден дијамантски дизајн. Истегнувачките навлаки се совршен начин за обновување, рестилизирање и освежување на вашиот мебел. Вклучено и исклучено во блиц. 5 минути инстант преуредување. Поекономично од повторното тапацирање. Брза трансформација на просторијата.Истегнете се за да одговара на производот. Одговара на повеќето љубовни седишта до 70? широка рака на рака. Ширина на седиштето од 46 "(лево кон десно) со длабочина на седиштето од 24 " (напред кон назад). Лесно се облекува, со покриена еластична лента на дното што го одржува уредно, само вметнете ја дополнителната ткаенина во шевовите на седиштата за сопствен изглед. Сензации За истегнување Оптика Лизгање : Истегнете се за да одговара на производот. Одговара на повеќето љубовни седишта до 70? широка рака на рака. 96 проценти полиестер, 4 проценти спандекс. Машина за перење. Ширина на седиштето од 46" (лево кон десно) со длабочина на седиштето од 24 "(напред кон назад). Еластичните рабови и содржината на спандекс овозможуваат лизгање да се прилагоди на контурите на вашиот мебел за сопствен изглед. Наменет да се користи со мебел за перничиња за кутии.

R

Им се допаѓа и на купувачите