.

.

Пикокаса Истегнување На Троседот Лизгање Со Капак На Перница, Седиште, Виолетова

Пикокаса Истегнување На Троседот Лизгање Со Капак На Перница, Седиште, Виолетова

DEN 2.00
Износ

Големина на Лизгање на софата : 1 Должина на Грбот 90-140см/35 до 55 Инчи Приближно 2 Седишта Должина На Грбот 140-190см/56 до 74 Инчи Приближно 3 Седишта Должина На Грбот 190-230см/74 до 90 Инчи Приближно Карактеристики : 1, Заштитете Го Вашиот Мебел / Кауч Од Дамки, Влакна Од Домашни Миленици или 2, материјал За Јачина, погоден за повеќето софа3, Достапен Во 3 Големини, Многу Боја Опционално4, Многу Лесно За чист, Лесен За Поставување и Подигање, може да се пере5, рециклирање, Може Да Се користи Одново И Одново6, Не Треба пеглање?Забелешка : ?ако вашиот тросед е Од Типот Л во комбинација со 2 дела одделно, треба да нарачате капак од 2 парчиња за него, овој капак на софата применлив за софата, кој има јаз помеѓу потпирачот за грб и потпирачот за раце : 1. Оваа информација за големината на производот е само за повикување, plz дозволува разлики од 2-3 см поради рачно мерење, благодарам.2. Нормално, големината на капакот треба да биде малку поголема од големината на софата.Земја На Потекло : Увезени. Мека растеглива ткаенина. Заштитува и ажурира мебел. Одлично за и миленичиња. Машина за перење. Вклучена е една навлака за перници. Содржина На Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Земја На Потекло : Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите