.

.

Деронг реверзибилен капак за стол заштитник за мебел нелизгачки и водоотпорен со еластична лента погодна за домашни миленици и деца 46 во

Деронг реверзибилен капак за стол заштитник за мебел нелизгачки и водоотпорен со еластична лента погодна за домашни миленици

DEN 1.67
Износ

Реверзибилен стил, може да додаде повеќе смисла за боја На софата Заштитете ги дамките од софата, флеките и абењето во секојдневниот живот, избегнувајте скапи трошоци За Замена И чистење на мебелот Брзо и лесно ажурирајте ја ткаенината и стилот на бојата на мебелот и. стариот мебел нека изгледа нов. Одличен избор за семејства со деца и домашни миленици. Проширените и луксузно прилагодливи еластични ленти се користат за да се спречи лизгање и да се задржи перницата на софата цврсто на своето место. Сите слики на производи во оваа продавница се направени во натура, а бојата на сликата ја коригира професионален дизајнер според производот. Сепак, поради различна светлина, агли и монитори, ќе има мала разлика во бојата, и. разликата нема да биде голема. Покрај тоа, различни серии производи може да имаат мала разлика во бојата поради различните серии за печатење и боење. Би сакал да ги потсетам сите клиенти за лична употреба за да се обидат да ги купат сите големини одеднаш. за да се избегне разликата во бојата. (Поради различните реакции на плишаните производи на светлина, бојата на предното светло и површината на задното светло има различни нијанси) ОДГОВАРА : Одговара на лизгалки за повеќето типови мебел. Совршено одговара За Стол 21", Лежалка 28", Преголем Лежалка 30", Љубовно Седиште 46", Преголемо Љубовно Седиште 54", Софа 70", Преголема 78" ширина на седење. ОСТАНЕТЕ НА МЕСТО : Отфрлете ги евтините ремени, овој луксузен капак користи надградени 2" широки прилагодливи еластични ремени со метални шкафчиња, доволно издржливи за да одговараат на повеќето видови софи, без разлика колку е дебел троседот назад за да се спречи лизгање и цврсто да се задржи капакот на софата во просторот. Целосна Заштита : со водоотпорна функција, може совршено да спречи миленичиња, деца, истурање, дамки, абење, да ги заштити вашите влошки за мебел од течности, храна, па дури и животни. Идеален како заштитник за софа за домашни миленици за домови со бебиња, деца и фрлање мачки или кучиња. УНИКАТЕН ДЕКОР : Убава ватирана текстура, високо полиестерско полнење и микрофибер додаваат прекрасен стил. Реверзибилната боја ќе додаде повеќе луксуз и мода на вашиот мебел додека ги заштедува вашите трошоци, тоа не е само покривка за мебел за софа, туку и уметник за украсување на домот. ЛЕСНА НЕГА : машина за перење за лесна нега и одржување, нежно измијте ја само во ладна вода, не користете белило. Ве молиме имајте предвид дека иако нашиот иновативен материјал не е водоотпорен, препорачуваме да го отстраните во рок од 3 минути од несреќата.

R

Им се допаѓа и на купувачите