.

.

Брод Со Планински И Алпски Езерски Пејзаж Рашири Стол Покритие Заштитник Седиште Slipcover За Трпезарија Хотел Свадба Партија Во собата на 6

Брод Со Планински И Алпски Езерски Пејзаж Рашири Стол Покритие Заштитник Седиште Slipcover За Трпезарија Хотел Свадба Партија

DEN 2.00
Износ

Перење, полиестерски материјал, ткаенина од млечни влакна.Универзална големина на вклопување.Одговара за повеќето големина стол. Должина на грбот на столот 14-20 инчи, висина на грбот 20-25 инчи, должина на седиштето 16-20 инчи, ширина на седиштето 14-20 инчи.Навлаките за стол ги штитат вашите столчиња за јадење од дамки, нечистотија и исто така можат да го спречат вашиот стол од чкртање деца или гребење и гризење миленичиња.Столот покрива со светли бои и модерни модели е совршен за украсување на вашиот стол.Рашири Стол Лизгалки За Декоративни, Седиште Заштитник Е Отстранлив и Перат . Перење, полиестерски материјал, ткаенина од млечни влакна. Универзална големина на вклопување.Одговара за повеќето големина стол. Должина на грбот на столот 14-20 инчи, висина на грбот 20-25 инчи, должина на седиштето 16-20 инчи, ширина на седиштето 14-20 инчи. Навлаките за стол ги штитат вашите столчиња за јадење од дамки, нечистотија и исто така можат да го спречат вашиот стол од чкртање деца или гребење и гризење миленичиња. Столот покрива со светли бои и модерни модели е совршен за украсување на вашиот стол.Рашири Стол Лизгалки За Декоративни, Седиште Заштитник Е Отстранлив и Перат.

R

Им се допаѓа и на купувачите