.

.

Подлога Троседот Перница Опфаќа Кадифе Троседот Перница Мебел Заштитник

Подлога Троседот Перница Опфаќа Кадифе Троседот Перница Мебел Заштитник

DEN 799.84
Износ

Сеуште се грижите за миленичињата што се качуваат на вашиот тросед, бебето што јаде на софата ја прави софата извалкана и тешко се чисти? Пробајте Поттекс Истегнете Го Одделниот Капак На Перницата На Софата. Овој производ може да ги реши сите ваши проблеми, и е направен од лесна за чистење ткаенина што може да се мие во машина. Покрај тоа, овие кадифени навлаки се направени од најдобрите еластични ткаенини што ги прават не само меки и мазни, туку и отпорни на абење. Може посовршено да одговара на вашиот тросед, покривајќи ја софата на секој раб. И нашите навлаки за софа користат уникатна технологија за боење, таа нема да избледи. Во споредба со другите производи, нашите навлаки за лизгање се многу лесни за инсталирање и отстранување кога е потребно перење. Дајте му на вашиот мебел нов изглед со Помош На Subrtex Посебна Троседна Перница Slipcover! Тоа е навистина одличен избор за семејства со деца и домашни миленици. Карактеристики на производот : € ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА●ткаенина отпорна на Абење за подолг век на траење на перницата што е мека на допир. Голема еластичност која одговара на повеќе од 90% од навлаките на перницата. Quoll PROTECT овие навлаки за перничиња се супер меки и удобни, природни еколошки и ЕКОЛОШКИ. Заштитете ја софата од истурање, дамки и кинење. Одличен избор за домови со деца и домашни миленици. `+ОДЛИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ оваа иновирана навлака за лизгање на перницата е изработена од издржлива и мека плетена жакард ткаенина со висок истегнување. Карактеристики една големина одговара на повеќето. Погоден и за стилови На Перничиња И За Перничиња За Кутии, високо препорачан и за мебел од кожа и за ткаенина. ●РАЗЛИЧНИ БОИ●Нашите навлаки за лизгање доаѓаат во различни бои, така што можете слободно да ги изберете боите што ви се допаѓаат. Одлично за усогласување на вашиот домашен стил користејќи различни комбинации и ефекти. ●ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА е Лесна За поставување, прво искривувајќи го капакот околу софата, а потоа напикајќи го во перници, конечно измазнете го за вграден изглед и чувство. €ЛЕСНА НЕГА q машина за перење, миење на температура околу 30 Степени Целзиусови, се советуваат благи детергенти за перење, ве молиме не белете, не пеглајте. Применлива големина : (прибл.) Должина : 20~27. 5 инчи; Ширина : 20~25 инчи; Дебелина 2~9 инчи. Спецификации На Производот : Материјал : 85% Полиестер + 15% Големина На Спандекс : Должина : 20~27. 5 инчи; Ширина : 20~25 инчи; Дебелина 2~9 инчи Бои : Сина, Чоколадна, Сива, Црна, Светло Сива, Песок, Камен Сина, Бела, Тегет Пакет Вклучуваат : 3/2 x Софа Перница Покрива Известување : Поради различната светлина и различната резолуција на компјутерскиот екран, бојата прикажана на екранот може да биде малку поинаква од вистинската.

R

Им се допаѓа и на купувачите