.

.

Buateil Божиќ Стол Покритие Перат Атмосфера Издржливи Богати Бои Заштитни Божиќ Декорација Писмо Печатење Шарени Шема Божиќ Стол Назад Покритие За Божиќ

Buateil Божиќ Стол Покритие Перат Атмосфера Издржливи Богати Бои Заштитни Божиќ Декорација Писмо Печатење Шарени Шема Божиќ

DEN 175.84
Износ

Опис : тоа се карактеристиките на задниот капак на столот што можат да додадат повеќе празничен амбиент каде и да сакате На Божиќ поради прекрасниот шарен дедо Мраз, снешковците и отпечатокот од елен. Тоа се карактеристиките на задниот капак на столот што можат да ви дадат мекост и дебелина удобни раце чувство и може да ви овозможат да ги ставите подароците што ви се допаѓаат што е useful.It изработен е од платнен материјал.Должината на овој производ е 57 см, а ширината е 48 см. Таа е погодна за декорација на Стол За Време На Божиќ.Име на предметот : Материјал За Покривање На Столот : Крпа Карактеристики : Шарени, Печатени Снежни Луѓе, Меки, Детали За Големината На Дедо Мраз : Lx W : 57cm x 48cm/22.44 "x 18.9" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Капак За Стол тоа се карактеристиките на задниот капак на столот што можат да додадат повеќе празничен амбиент каде и да сакате На Божиќ поради прекрасниот шарен дедо Мраз, снешковците и отпечатокот од елен. Тоа се карактеристиките на задниот капак на столот што можат да ви дадат мекост и дебелина удобно чувство на рацете и може да ви овозможат да ги ставите подароците што ви се допаѓаат на него што е корисно. Изграден е од платнен материјал. Должината на овој производ е 57 см, а ширината е 48 см. Таа е погодна за декорација на Стол За Време На Божиќ.

R

Им се допаѓа и на купувачите