.

.

Рашири Софа Лизгање За Перница Каучот Каучот Покритие Мека Перат Мебел Заштитник Со Еластична Дното Троседот Покритие За Дневна Соба-К-Седиште

Рашири Софа Лизгање За Перница Каучот Каучот Покритие Мека Перат Мебел Заштитник Со Еластична Дното Троседот Покритие За Дневна

DEN 3.00
Износ

СУПЕРИОРНА ТКАЕНИНА : 85% полиестер 15% спандекс ткаенина ја прави нашата софа покрива повеќе еластична и издржлива, обезбедувајќи и добра функција и удобност и продолжување на животот на вашиот тросед.ВКЛОПЕТЕ ТОЧНО : Ако вашиот тросед е подебел или големина многу блиску до горната големина препорачана, Ве Молиме Размислете За Големината Нагоре. Осврнувајќи се на сликата за водич за големина за повеќе детали. Ве молиме измерете пред купување.ОСТАНЕТЕ НА МЕСТО : нашиот капак на каучот може да го завитка задниот дел од вашиот тросед. Користење стап од пена понудено за да ја направите ткаенината поцврста. Еластичното дно го одржува цврсто држењето на капакот.НЕГА без НАПОР : машина за перење со слични бои. Перење под 80 часот. Советување благи детергенти за перење. Сушење на ниска температура. Не пеглајте. Ослободете се од домашните работи!СОВЕТИ : поради разновидното светло и екранот на мониторот, боите може малку да се разликуваат од сликата и производот.Пакетот вклучува : 1x Софа Slipcover+1x Перница (Без перница).Големина на навлака за перници : 45х45см. БОГАТО Лизгање На Троседот Со Истегнување за Покривање на Каучот со 3 Перничиња Мек Заштитник За Мебел Што Се Пере со Еластичен Долен Капак На Софата за Дневна Соба-Седиште К-3.

R

Им се допаѓа и на купувачите