.

.

Беивеи Заштитник На Седиштата Отстранлив Лизгач Нелизгачки Навлаки За Стол За Перење Отпорни На Прашина Мек Кариран Стил Со Пруги-Б Една Големина

Беивеи Заштитник На Седиштата Отстранлив Лизгач Нелизгачки Навлаки За Стол За Перење Отпорни На Прашина Мек Кариран Стил Со

DEN 415.84
Износ

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Име На Предметот : Покриеност На Столот : Полиестеркол : Како што е прикажана сликата опсег на употреба : Свадбен Стол, Стол За Рака, Хотелски Стол, Стол За Банкет, Канцелариски Стол Применлива Сцена : широко се користи во семејството, кујната, хотелот, канцеларијата, свадбата, забавата, прославата И други специјални прилики Погодна За Големина На Стол : Висина На Грбот на Седиштето : 45-60см/18-Должина На Површината на 24 инчи : 40-50см/16-20инчи Ширина На Површината На Седиштето : 40-50см/16-20инч(Ве Молиме Дозволете Мала Грешка Поради Рачно Мерење)Карактеристики : 1. Трансформирајте го изгледот на столот за трпезарија со лизгање на оваа корица.2. Истегнете ткаенина, совршена за монтирање мебел.3. Мека, удобна и отпорна на брчки, доказ за мувла и доказ за влага.4. Безбедно вклопување со зашиен еластичен раб.5. Овој стол покрива со испружени може да одговара на повеќето домашни јадење столици и речиси сите јадење столици. Широко се користи за дома, кујна, хотел, канцеларија, свадба, забави, прослави или друг специјален настан.Пакет Вклучени : 1 х Стол Покритие Само (други производи на сликата не се вклучени.) Забелешка : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Ве Молиме Разберете, Благодарам! Ткаенина : овој висококвалитетен капак за лизгање на столот е направен од полиестер и лесно се ставаат .Ткаенината го прави нашиот стол покрива повеќе еластични и издржливи, обезбедувајќи и добра функција и удобност. Лесно за инсталирање : само покријте го капакот на столот на столот. Еластичното дно може цврсто да го поправи капакот на столот на столот. За детални чекори за инсталација, проверете ги сликите за инсталација преку интернет. Наскоро ќе ја завршите инсталацијата!. Лесно за заштита : капакот на столот не само што може да го заштити вашиот стол од и секојдневно носење, деца, миленичиња, гребнатини на кучиња или случајно истурање, туку и да го украси вашиот стол и да направи вашата трпезарија да изгледа нова. Нашиот капак за стол е идеален избор за семејства. Лесна нега : нашиот издржлив капак за стол ќе ја задржи меката и висока еластичност по повторното перење.Ве молиме, не избелувајте, не пеглајте.Ако не сте задоволни со нашиот стол, ве молиме слободно и ние сме среќни да ви помогнеме во секое време. Големина : ве Молиме измерете го вашиот стол пред нарачката.Задниот дел на столот е висок 18~24 инчи ,седиштето е долго 16~20 инчи, широко 16~20 инчи.Ве молиме проверете ги онлајн сликите, мерењата на вашиот стол ќе ви кажат дали овој капак е соодветен.

R

Им се допаѓа и на купувачите