.

.

Фурхавен Миленичиња Производи Реверзибилен Стол Мебел Заштитник - Полка Шепа Печатење, Сива

Фурхавен Миленичиња Производи Реверзибилен Стол Мебел Заштитник - Полка Шепа Печатење, Сива

DEN 1.67
Износ

Целосно реверзибилни, водоотпорни, меки ватирани заштитници за мебел помагаат да се задржи косата, влагата и малите несреќи со миленичиња вашиот мебел. Фурхавен Водоотпорен Реверзибилен Покритие За Мебел За Печатење На Шепа Заштитник го штити вашиот мебел од секојдневната употреба на вашето домашно милениче со водоотпорна обвивка и пинсонично ватирање. Пинсоничното ватирање е издржлив метод без конец за електронско поврзување на ткаенината отпорна на вода со ултразвучна топлина не се шијат дупки што ја максимизираат водоотпорноста. Нашиот реверзибилен капак што може да се пере во машина е лесно обезбеден со сидра за перничиња без врева и цврсти еластични ленти. Фурхавен навлаки за мебел од ватиран ткаенина оставете го вашето куче или мачка да се сместат на нивните омилени места без да ставате мали нереди за миленичиња директно на вашиот мебел. МЕБЕЛ ЗАШТИТА : мебел заштитник опфаќа седење, backrest, како и потпирачи за раце за подобро да се заштитат вашата дневна соба мебел против домашно милениче - или човечки дамки, spills, и остатоци,водоотпорен : мебел покрие површина карактеристики тема-бесплатен pinsonic quilting со вода-отвратителен слој да се зголеми заштитата од spills и несреќи,СПИЕЊЕ ПОВРШИНАТА : На quilted ткаенина е пријател на noses и шепи за зголемена snuggling удобност на реверзибилна површината дизајн, исто така, има симпатична polka шепа печати дизајн, од една страна и целосен солидна боја на друга,сигурна И БЕЗБЕДНА : Да се чува од менувањето и лизгање на насловната доаѓа со прилагодливи еластична бенд кој го обвива околу backrest, како и подлога која тонат во меѓу перници да го чува безбедно прицврстени против мебел,ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ : Сива Стол, 75" x 76" x 0.25",ДОСТАПНИ ВАРИЈАНТИ : На мебел заштитник доаѓа во Бисквит Кафена и Сива тоа е исто така достапен и на Чаир, регулируема Облегалка, Двојка, и разни Троседот големини,ЛЕСНО НЕГА : мебел заштитник е направен од лесен за чистење за ваша погодност за повеќе специфични инструкции за чистење, ве молиме обратете се до висат ознака и/или цвест етикета (ако е применливо),КЛИЕНТ УВЕРУВАЊЕ : производот доаѓа со 90 ден ограничен опфат против материјал дефекти и, исто така може да се квалификуваат за нашите 60-ден Грижете се-Бесплатна Програма ограничувања се применуваат : купува од неовластен 3-партиски препродавачи може да не бидат опфатени со Furhaven.

R

Им се допаѓа и на купувачите